UWAGA! Serwis webdreamers.pl wykorzystuje technologię cookies – Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
AIWEBwall - witamy na naszym blogu!
2008-10-09

Nowa wersja systemu WIA.CMS!!Nowa wersja systemu WIA.CMS!!


Przez lata tworzenia serwisów WWW rozwijaliśmy własny system CMS. W tej chwili jest to już bardzo zaawansowana aplikacja pozwalająca w zależności od wersji zarządzać zarówno małą stroną WWW jak i dużym portalem internetowym.

System CMS jest modułowy i w zależności od wersji posiada różną funkcjonalność. Po podpięciu systemu do strony WWW klienta można zarządzać każdym elementem tej strony.

Zarządzanie jest bardzo proste i intuicyjne. Dzięki naszemu systemowi stronę mogą modyfikować osoby posiadające jedynie podstawową wiedzę komputerową. System wyposażony jest w edytor WYSIWYG dzięki czemu wstawianie nowych treści na stronę przypomina pracę w Wordzie.

Właśnie oddaliśmy do użytku zupełnie nową wersję naszego systemu CMS! Ale to nie koniec nowości zyskał on nową nazwę, własną stronę WWW i szereg zupełnie nowych pakietów!! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!

www.wiacms.euwstecz


TAGIwiacms, cms, webdreamers,


Szybki kontakt
Agencja Interaktywna Webdreamers
Warszawa
t: 728467107
e: kontakt@webdreamers.pl
skype: webdreamers.pl
Copyright © 2007-2018 :: Webdreamers :: Wszelkie prawa zastrzeżone do góry ↑