Preloader
UWAGA! Serwis webdreamers.pl wykorzystuje technologię cookies – Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

AIWEBWALL - WITAMY NA NASZYM BLOGU!

Czas na redesign!

Czas na redesign!

Poświęcając cały swój czas i energię dla naszych Klientów byliśmy klasycznym przykładem powiedzenia "Szewc bez butów chodzi" - nareszcie znaleźliśmy czas i postawiliśmy na nowe!

 

Zaczęliśmy od zmiany logo. Poprzednie logo było z nami od samego początku. Decyzja była trudna,ale podstawowym problemem poprzedniego logo było jego trudne odwzorowanie na artykułach promocyjnych. Po wielu próbach naszych grafików wybraliśmy nowe logo:

Nowe logo to był tylko początek. Do tej pory zawsze używaliśmy określenia Agencja Interaktywna. Nie da się jednak ukryć, że nasza działalność w wielu wypadkach pokrywała się z Agencją Reklamową. Tak więc od teraz będziemy używać określenia Interaktywna Agencja Reklamowa Webdreamers.

Kolejnym elementem nasze redesingu była całkowita wymiana wszelkich materiałów drukowanych: faktur, papierów firmowych, gadżetów i wizytówek. Poniżej prezentujemy przykład naszej nowej wizytówki:

 

Kolejnym i jednym z głównych elementów naszego odświeżenia była nowa strona internetowa.

Tutaj poświęciliśmy dużo uwagi praktycznym rozwiązaniom technicznym, rozbudowaliśmy obecne działy i stworzyliśmy nowe jak np. AIWEBwall czyli nasz własny blog.

Nasza nowa strona przyjazna jest wszelkim przeglądarkom oraz urządzeniom takim jak np. smartfony czy tablety. Zbudowaliśmy ją stawiając na "Responsive Layout" czyli stworzenie serwisu w taki sposób by adaptował się on automatycznie do wielkości ekranu/urządzenia czy okna przeglądarki.

Kolejna bardzo duża zmiana to zupełnie nowa wersja systemu WIA.CMS. Już niedługo zaprezentujemy Państwu nową stronę naszego CMS gdzie będzie można poznać jego aktualny wygląd i funkcje.

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona przypadnie Państwu do gustu.wstecz