Preloader
UWAGA! Serwis webdreamers.pl wykorzystuje technologię cookies – Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

AIWEBWALL - WITAMY NA NASZYM BLOGU!

Szeroka oferta gadżetów reklamowych

Szeroka oferta gadżetów reklamowych

W naszej ofercie znajduje się kilkaset tysięcy róznych gadżetów reklamowych.

Część z nich prezentujemy na www.dreamgadgets.pl. Pozostałe dostępne są w ramach przygotowywanych przez nas dla naszych klientów spersonalizowanych ofert.

Wręczanie gadżetu reklamowego z logo trwale wiąże klienta z firmą. Niezależne badania wskazują na znaczny wzrost sprzedaży u klientów powracających po otrzymaniu przez nich choćby małego upominku.

Gadżet z logo nie tylko przypomina o nas i naszej ofercie - często przyciąga zupełnie nowych klientów ponieważ jest idealnym nośnikiem naszej reklamy.

W ramach naszej oferty jesteśmy w stanie zarówno przygotować z nadrukiem (lub bez) profesjonalne gadżety z naszych katalogów jak również wykonać dowolny gadżet zupełnie od podstaw wg indywidualnych wytycznych klienta.

Realizujemy zarówno małe jak i duże nakłady.

Istnieje możliwość powiązania gadżetów z akcją marketingową realizowaną przez Webdreamers.

Przeprowadzimy konkurs na facebooku, akcję marketingową w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu lub zrealizujemy dowolny inny sposób dotarcia do Twoich nowych klientów!

Możemy dostarczyć gadżety do Twojej siedziby lub rozesłać bezpośrednio do Twoich klientów, partnerów, pracowników.wstecz