UWAGA! Serwis webdreamers.pl wykorzystuje technologię cookies – Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
AIWEBwall - witamy na naszym blogu!
2012-12-01

Szeroka oferta gadżetów reklamowychSzeroka oferta gadżetów reklamowych


W naszej ofercie znajduje się kilkaset tysięcy róznych gadżetów reklamowych.

Część z nich prezentujemy na www.dreamgadgets.pl. Pozostałe dostępne są w ramach przygotowywanych przez nas dla naszych klientów spersonalizowanych ofert.

Wręczanie gadżetu reklamowego z logo trwale wiąże klienta z firmą. Niezależne badania wskazują na znaczny wzrost sprzedaży u klientów powracających po otrzymaniu przez nich choćby małego upominku.

Gadżet z logo nie tylko przypomina o nas i naszej ofercie - często przyciąga zupełnie nowych klientów ponieważ jest idealnym nośnikiem naszej reklamy.

W ramach naszej oferty jesteśmy w stanie zarówno przygotować z nadrukiem (lub bez) profesjonalne gadżety z naszych katalogów jak również wykonać dowolny gadżet zupełnie od podstaw wg indywidualnych wytycznych klienta.

Realizujemy zarówno małe jak i duże nakłady.

Istnieje możliwość powiązania gadżetów z akcją marketingową realizowaną przez Webdreamers.

Przeprowadzimy konkurs na facebooku, akcję marketingową w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu lub zrealizujemy dowolny inny sposób dotarcia do Twoich nowych klientów!

Możemy dostarczyć gadżety do Twojej siedziby lub rozesłać bezpośrednio do Twoich klientów, partnerów, pracowników.wstecz


TAGIgadżety reklamowe, promocja, reklama, akcja marketingowa,


Szybki kontakt
Agencja Interaktywna Webdreamers
Warszawa
t: 728467107
e: kontakt@webdreamers.pl
skype: webdreamers.pl
Copyright © 2007-2018 :: Webdreamers :: Wszelkie prawa zastrzeżone do góry ↑